2485 aniołów wpłynęło do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł”.

9 grudnia jury w składzie: Justyna Drapała – instruktor WOK – rękodzielnik, Teresa Kuzio – ceramik, plastyk oraz Jan Walkowiak – ceramik, mistrz malowania na szkle przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

PŁASZCZYZNA  KATEGORIA 5-8 LAT

I MIEJSCE: JULIA WASILEWSKA, 6 l. EŁK

II MIEJSCE: LILIANNA OLSZEWSKA, 8 l. LĘBORK

III MIEJSCE: ZUZANNA WOJTASIK 7l. PIŁA

WYRÓŻNIENIE: LENA DUŁAK 8l. LĘBORK

 

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 9-13 LAT

I MIEJSCE: HANNA GŁADKOWSKA 10l. SKĘPE

II MIEJSCE: ARTUR BAŹMIROWSKI 12l. KWIDZYN

III MIEJSCE: ZOFIA NIEBIESZCZAŃSKA 11l. WAŁBRZYCH

WYRÓŻNIENIE: SZYMON ZGIERSKI 9l. KRASIENIN

 

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 14-18 LAT

I MIEJSCE: KORNELIA KOWALSKA 15l. KWIDZYN

II MIEJSCE: ADA ZYCH 14l. BIŁGORAJ

III MIEJSCE: AGATA GAŁĄZKA 17l. STRZELCE OPOLSKIE

WYRÓŻNIENIE: MAJA TAPERT 16l. WARSZAWA

 

PŁASZCZYZNA    KATEGORIA DOROŚLI

I MIEJSCE: BOŻENNA NIEWINOWSKA 68l. ŁÓDŹ

II MIEJSCE: ANNA STEC 29l. RZESZÓW

III MIEJSCE: DANIELA ŻMUDA 69l. POLKOWICE

WYRÓŻNIENIE: JOLANTA RYBAK 57l. SOKOŁÓW

 

PŁASZCZYZNA  KATEGORIA SZKOŁY I PLACÓWKI SPECJALNE

I MIEJSCE: ANDRZEJ JAKONIUK 52l. CZARNA BIAŁOSTOCKA

II MIEJSCE: JULIA KWAŚNY 16l. MAKÓW PODHALAŃSKI

III MIEJSCE: SŁAWOMIR TOCZYDŁOWSKI 44. CZARNA BIAŁOSTOCKA

WYRÓŻNIENIE: MICHAŁ MACHOMETA 16l. CIESZYN

 

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA 5-8 LAT

 

I MIEJSCE: JULIA MAKOWSKA 5l. CZĘSTOCHOWA

II MIEJSCE: OLIWIA MARKOWIAK 7l. JANOWICE WIELKIE

III MIEJSCE: MARCEL JAROCH 5l. WAŁBRZYCH

WYRÓŻNIENIE: PATRYK WOROBJOW 7l. KRAKÓW

 

FORMA PRZESTRZENNA  KATEGORIA 9-13 LAT

I MIEJSCE: NATALIA RZĄSA 9l. TYCZYN

II MIEJSCE: EWA LAMPARA 12l. LUTOWISKA

III MIEJSCE: WANDA SZYLINCZUK 11l. WAŁBRZYCH

WYRÓŻNIENIE: GRZEGORZ KOSZAREK 13l. BUKOWINA TATRZAŃSKA

 

FORMA PRZESTRZENNA  KATEGORIA 14-18 LAT

I MIEJSCE: OLIWIA LITWIN 14l.

II MIEJSCE: SZYMON GIZAK 15l. BUKOWINA TATRZAŃSKA

III MIEJSCE: EMILIA OLCZYK 17l. WAŁBRZYCH

WYRÓŻNIENIE: ZOFIA AFTEWICZ 15l. ŁOWICZ

 

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA DOROŚLI

I MIEJSCE: ALICJA KUBIK 37l. WAŁBRZYCH

II MIEJSCE: BARBARA BUKOWSKA MATUSIEWICZ 37l. WAŁBRZYCH

III MIEJSCE: SYLWIA KĘDZA MAKAJEW, 48l.

WYRÓŻNIENIE: HALINA KUBIK 61l. WAŁBRZYCH

 

FORMA PRZESTRZENNA  KATEGORIA SZKOŁY I PLACÓWKI SPECJALNE

I MIEJSCE: MIROSŁAW RYDZEWSKI 45l. CZARNA BIAŁOSTOCKA

II MIEJSCE: WERONIKA JADACKA 20l. PUŁTUSK

III MIEJSCE: PAWEŁ SMOLIK 17l. MAKÓW PODHALAŃSKI

WYRÓŻNIENIE: MARCIN OSZMIAŃSKI 19l. SUWAŁKI

Gratulujemy !

 Wręczenie nagród odbędzie się podczas Jarmarku Świątecznego na wałbrzyskim Rynku 14 grudnia o godz. 15.00. Do osób spoza Wałbrzycha nagrody zostaną wysłane pocztą, jeżeli chcą Państwo odebrać nagrodę osobiście proszę
o wcześniejszy kontakt telefoniczny do dnia 13.12.2019.

Uwaga! W związku z nieczytelnie wypełnianymi fiszkami mogą pojawić się błędy w danych. Informację proszę zgłaszać pod nr. Tel. 530 191 283.

Leave a Response