udostępnij:

Rok 2020 jest rokiem zdecydowanie innym i pełnym wyzwań, dlatego bardzo się cieszymy, że mogliśmy przeprowadzić konkurs i prace, które do nas trafiły były tak różne i pomysłowe.

W tym roku do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł” wpłynęło ok 90 aniołów.

11 grudnia jury w składzie: Karolina Jefmańska– instruktor WOK, Teresa Kuzio – ceramik, plastyk oraz Jan Walkowiak – ceramik, mistrz malowania na szkle, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 5-8 LAT

I MIEJSCE: RÓŻA RYPIŃSKA LAT 7, ŁÓDŹ. CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH.

II MIEJSCE: KRZYSZTOF MATYSEK LAT 7, DĄBROWA GÓRNICZA. MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PRACY TWÓRCZEJ.

III MIEJSCE: ARIAN PRZEDPEŁSKI LAT 5, PŁOCK. MDK FILIA „PRZYSTANEK MACIUŚ”.

WYRÓŻNIENIE: KATARZYNA PYŁKA LAT 6, WAŁBRZYCH. PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR. 4.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 9-13 LAT

I MIEJSCE: NIKOLA JANIAK LAT 12, PŁOCK. MDK FILIA „PRZYSTANEK MACIUŚ”.

II MIEJSCE: MARTA PAWŁOWSKA LAT 10, ŁÓDŹ. CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH.

III MIEJSCE: SYLWIA ZEMBAL LAT 9, DĄBROWA GÓRNICZA. MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PRACY TWÓRCZEJ.

WYRÓŻNIENIE: KAROLINA JASIŃSKA LAT 9, BOLESŁAWIEC. MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 14-18 LAT

I MIEJSCE: MAJA POPPE LAT 15, LUBLIN.

II MIEJSCE: WERONIKA JANKOWSKA LAT 16, ŁOMŻA. PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH.

III MIEJSCE: MATYLDA LOTKA LAT 15, ŁÓDŹ. CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH.

WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA SZTORC, WAŁBRZYCH. IV LO Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPORTOWYMI.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA DOROŚLI

I MIEJSCE: ANNA KARCZMARZ, WAŁBRZYCH.

II MIEJSCE: MAREK CZARNIK, POLKOWICE. CENTRUM KULTURY POLKOWICE.

III MIEJSCE: DANIELA ŻMUDA, POLKOWICE. CENTRUM KULTURY POLKOWICE.

WYRÓŻNIENIE: JOLANTA RYBAK, SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. MIEJSKO GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA SZKOŁY I PLACÓWKI SPECJALNE

I MIEJSCE: OSKAR FLORĘCKI LAT 25, PŁOCK. MDK FILIA „PRZYSTANEK MACIUŚ”.

I MIEJSCE: ADRIANNA JURA LAT 7, WAŁBRZYCH. PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO.

FORMA PRZESTRZENNA – RZEŹBA

I MIEJSCE: SYLWIA KĘDZA – MAKAJEW, WAŁBRZYCH

II MIEJSCE: MARZENA ZDUN, WAŁBRZYCH.

III MIEJSCE: RYSZARD KLIMAS, WAŁBRZYCH.

WYRÓŻNIENIE: KATARZYNA WYDRA, ROGÓW.

Gratulujemy !

Do laureatów konkursu nagrody prześlemy pocztą!

Napisz coś od siebie