19.05.2019
  • Widowisko magii i iluzji Bartosza Lewandowskiego z Gościem Specjalnym!
    19.05.2019 godz. 16:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

23.05.2019
  • Juwenalia PWSZ (współorganizacja)
    23.05.2019 godz. 16:00 - 21:30
    Teren Starej Kopalni

24.05.2019
  • Dni Wałbrzycha - koncert EVO
    24.05.2019 godz. 19:10 - 20:10
    Teren Starej Kopalni

  • Dni Wałbrzycha - Danzel
    24.05.2019 godz. 20:30 - 21:10
    Teren Starej Kopalni

  • Dni Wałbrzycha 2019
    24.05.2019 godz. 17:00 - 22:30
    Teren Starej Kopalni

  • Dni Wałbrzycha - Edyta Górniak
    24.05.2019 godz. 21:30 - 22:30
    Teren Starej Kopalni

25.05.2019
  • Dni Wałbrzycha - Moto serce
    25.05.2019 godz. 11:00 - 17:00
    Teren Starej Kopalni

  • Dni Wałbrzycha 2019
    25.05.2019 godz. 11:00 - 22:10
    Teren Starej Kopalni

  • Dni Wałbrzycha - finał "Wałbrzych ma Talent"
    25.05.2019 godz. 18:30 - 20:30
    Teren Starej Kopalni

  • Dni Wałbrzycha - Michał Szpak
    25.05.2019 godz. 21:00 - 22:10
    Teren Starej Kopalni

27.05.2019
  • Pielgrzymka na Górę Chełmiec
    27.05.2019 godz. 09:30 - 12:30
    ul. Piasta/Wałbrzych

31.05.2019
  • "Muzyczne prezentacje" - koncert uczestników Wałbrzyskiej Szkoły Talentów
    31.05.2019 godz. 17:00 - 18:00
    Teatr Zdrojowy, Szczawno-Zdrój

01.06.2019
  • Dzień Dziecka
    01.06.2019 godz. 12:00 - 14:00
    WOK

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: film konkursowy „7 uczuć”, spotkanie z reżyserem oraz aktorami (współorganizacja)
    01.06.2019 godz. 14:00 - 17:00
    Teren Starej Kopalni

  • Gala otwarcia 12. Festiwalu Reżyserii Filmowej
    01.06.2019 godz. 19:30 - 21:30
    Teren Starej Kopalni

02.06.2019
  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: film konkursowy „Wilkołak", spotkanie z reżyserem (współorganizacja)
    02.06.2019 godz. 16:00 - 18:30
    Teren Starej Kopalni

  • Kąpiel w dźwiękach mis i gongów tybetańskich
    02.06.2019 godz. 18:00 - 19:00
    WOK na Piaskowej Górze

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: „Podróż do Buenos Aires” – monodram (współorganizacja)
    02.06.2019 godz. 19:00 - 21:00
    Teren Starej Kopalni

03.06.2019
  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: Edukacja Filmowa Młodzieży (współorganizacja)
    03.06.2019 godz. 11:00 - 13:00
    Teren Starej Kopalni

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: film konkursowy „Fuga”, spotkanie z scenarzystką i odtwórczynią roli głównej (współorganizacja)
    03.06.2019 godz. 16:00 - 18:00
    Teren Starej Kopalni

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: „Nie lubię Pana, panie Fellini” – monodram (współorganizacja)
    03.06.2019 godz. 19:00 - 21:00
    Teren Starej Kopalni

04.06.2019
  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: Edukacja Filmowa Młodzieży (współorganizacja)
    04.06.2019 godz. 11:00 - 13:30
    Teren Starej Kopalni

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: film konkursowy „Zimna wojna” (współorganizacja)
    04.06.2019 godz. 16:00 - 18:00
    Teren Starej Kopalni

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: film konkursowy „Zimna wojna” (współorganizacja)
    04.06.2019 godz. 16:00 - 18:00
    Teren Starej Kopalni

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” – spektakl komediowy (współorganizacja)
    04.06.2019 godz. 19:00 - 21:00
    Teren Starej Kopalni

05.06.2019
  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem (współorganizacja)
    05.06.2019 godz. 12:00 - 14:00
    WOK na Piaskowej Górze

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: Film konkursowy „53 wojny”, spotkanie z reżyserką i odtwórczynią roli głównej (współorganizacja)
    05.06.2019 godz. 16:00 - 18:00
    WOK na Piaskowej Górze

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: „20 najśmieszniejszych piosenek na świecie” – recital (współorganizacja)
    05.06.2019 godz. 19:00 - 21:00
    WOK na Piaskowej Górze

06.06.2019
  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: spotkanie z Krystyną Podleską (współorganizacja)
    06.06.2019 godz. 12:00 - 14:00
    WOK na Piaskowej Górze

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: film konkursowy „Jak pies z kotem”, spotkanie z reżyserem (współorganizacja)
    06.06.2019 godz. 16:00 - 18:00
    WOK na Piaskowej Górze

  • 12. Festiwal Reżyserii Filmowej: „Mój boski rozwód” – monodram (współorganizacja)
    06.06.2019 godz. 19:00 - 21:00
    WOK na Piaskowej Górze

  • Kopalnia Folkloru
    06.06.2019 - 09.06.2019 godz. 
    WOK na terenie Starej Kopalni

07.06.2019
  • Gala zamknięcia 12. Festiwalu Reżyserii Filmowej (współorganizacja)
    07.06.2019 godz. 19:30 - 22:30
    Teren Starej Kopalni

08.06.2019
  • Wernisaż prac Ryszarda Klimasa „Rzeźba”
    08.06.2019 godz. 18:00 - 19:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Charytatywny Maraton Zumby
    08.06.2019
    WOK na terenie Starej Kopalni

15.06.2019
  • „Wady i waszki” najnowszy program kabaretu Hrabi w Wałbrzychu
    15.06.2019 godz. 20:00 - 21:30
    WOK na terenie Starej Kopalni

24.06.2019
  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    24.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOk na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    24.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących (współorganizacja)
    24.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

25.06.2019
  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących (współorganizacja)
    25.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    25.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    25.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

26.06.2019
  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    26.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    26.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących (współorganizacja)
    26.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

27.06.2019
  • Warsztaty dla liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    27.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących (współorganizacja)
    27.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    27.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

28.06.2019
  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących (współorganizacja)
    28.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    28.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    28.06.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

01.07.2019
  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa II (współorganizacja)
    01.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa I (współorganizacja)
    01.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    01.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Wakacje z WOK
    01.07.2019 - 23.08.2019 godz. 
    WOK na Piaskowej Górze

02.07.2019
  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa I (współorganizacja)
    02.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa II (współorganizacja)
    02.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    02.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

03.07.2019
  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa II (współorganizacja)
    03.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa I (współorganizacja)
    03.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    03.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

04.07.2019
  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa I (współorganizacja)
    04.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa II (współorganizacja)
    04.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    04.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

05.07.2019
  • Warsztaty Brave Kids dla grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji (współorganizacja)
    05.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa II (współorganizacja)
    05.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Warsztaty dla polskich dzieci z rodzin goszczących prowadzone przez liderów grup artystycznych z Ugandy, Nepalu, Indii, Polski, Gruzji - grupa I (współorganizacja)
    05.07.2019 godz. 09:00 - 17:00
    WOK na terenie Starej Kopalni

  • Finałowe przedstawienie Brave Kids (współorganizacja)
    05.07.2019 godz. 18:00 - 19:30
    Teren Starej Kopalni

  • Kino Plenerowe
    05.07.2019 godz. 21:00 - 22:30
    Teren Starej Kopalni